Torrevieja i Maj-Juni

Zaniboni

Ny medlem
Tjena, ja kommer bo i Los Altos i torrevieja hela maj juni troligtvis. Skulle vara skoj å träffa andra svenskar där nere då jag har funderingar på att bosätta mig där själv. Kanske någon träningskompis på gymmet bara? Ha det bra allihopa.
 

Spanienforum

Sponsrat inlägg
Hej!
Vi rekommenderar följande tjänster kring boende och juridik i Spanien. Du förbinder dig inte till något när du använder våra formulär och det kostar inget.
Tack för att ni använder Spanienforum och gör det till en trevlig mötesplats för Spanienfantaster och alla andra!

PS. Spanienforum.se har fått nya ägare och vi kommer göra en del mindre justeringar under våren 2018. Allt för att forumet ska leva kvar och fortsätta fylla ett bra syfte, för nya medlemmar och såväl för våra forumveteraner. Finns det synpunkter eller idéer så är ni välkomna att maila på [email protected].
Hej, ska ner till samma område i slutet av maj om allt går enligt planerna. Försöker träna en del när jag är där, så jag hör gärna av mig när jag kommer!
Chau!
 

Nya trådar

Back
Toppen